Zopár slov o našej spoločnosti

Spoločnosť PEMI Corporation podniká v oblasti zahraničnej obchodnej činnosti a v oblasti investícií.

Venuje sa vývozu tovarov z EÚ na východné trhy, najmä do Kazachstanu. Dlhoročné skúsenosti, znalosti špecifík týchto trhov, ale aj komplexný servis v oblasti logistiky, exportného financovania a poisťovania pohľadávok sú zárukou spokojnosti našich zákazníkov.

Jednou z činností spoločnosti je tiež dovoz a distribúcia netkaných textílií typu spunbond, ktoré nachádzajú uplatnenie vo všetkých odvetviach priemyslu, ako napríklad v automobilovom, nábytkárskom, stavebnom, ale aj v zdravotníctve alebo v poľnohospodárstve. PEMI Corporation je v súčasnosti najväčším dovozcom a distribútorom týchto materiálov na Slovensku.

PEMI Corporation je tiež zakladateľom a spolumajiteľom firmy JIT Plastic v Novom Meste nad Váhom

Aktívne sa venuje vlastným energetickým projektom, v rámci ktorých prevádzkuje vlastnú solárnu a veternú elektráreň s celkovým inštalovaným výkonom 59,6 kW.

Kto sme?

Malá spoločnosť so širokým záberom pôsobnosti a veľkými cieľmi. Neuspokojíme sa s neúplnou prácou a nedáme sa odradiť nečakanými pádmi a neúspechmi. Snažíme sa neustále napredovať a zlepšovať portfólio našej práce.

Viac o našej práci

Veríme myšlienke, že záujem o viac odvetví človeku zabezpečí viac skúseností a širší rozhľad. Aj preto sa v našej spoločnosti venujeme viacerým aktivitám. Sme dôkazom toho, že pracovať sa dá na všetkom, čo má zmysel.

Naše poslanie

Je len málo spoločností, ktoré popri zisku a úspechoch myslia aj na ekologický dopad na našu planétu. My sme sa rozhodli ísť inou cestou. Snažíme sa našu činnosť očistiť od negatívnych vplyvov na životné prostredie a prispieť tak k ochrane Zeme.

prečo práve my?

Okrem spomenutých zámerov je našou prioritou aj poctivá práca a spokojný zákazník. Množstvo našich odberateľov hovorí za nás. Staňte sa aj vy súčasťou inovačných procesov a moderných služieb.